Отзывы о компании Магазин "АВТОДИЗАЙНЕР"
- Андрій Ш.
Все супер. Щиродякую.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaПавло К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaИрина К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлег Т.
Пошито норм, но є брак в одному місці в накідці для підлокітніка.
Якби замовляв усе окремо, накідку для підлокітніка не забрав. Якщо потрібно фото, можу сфоткати.- Комментарий продавца
Олег, дякуємо за зворотний зв'язок. Щодо вашого відгуку. Ваше замовлення було відправлене вам накладеним платежем. При виявленні браку, вам правильно було відмовитись від отримання товару на Новій Пошті. Всі товари перевіряються нами відразу після виготовлення і також перед відправленням замовлень. Але ми всі люди, можливо щось і не добачили. Звичайно, товар буде замінено за наш рахунок, якщо справді є фабричний брак. Наша Слуба підтримки зв'яжеться з вами. До прийняття рішення просимо не використовувати накидку.
P.S. Від замовника ми так і не отримали фото доказу щодо наявності браку на накидці...
- Комментарий продавца
- Евгений Т.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaКарім Г.
- Василий Р.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВіталій К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВладимир В.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВолодимир С.
