Кошик
1250 відгуків
+380 (98) 535-70-70
+380 (50) 535-70-70
+380 (63) 535-70-70
Бориспіль, Україна
Декор для автомобілів
Залишити відгук

Як самостійно зробити лекала автоковриков?

Як самостійно зробити лекала автоковриков?

Перш, ніж приступити до виготовлення лекал, переконайтеся, будь ласка, що Вашого авто немає в нашому КАТАЛОЗІ - https://avtokovriki.in.ua/g20611682-avtokovriki-eva

За Ваші лекала на автомобіль, якого немає в нашому каталозі Ви гарантовано отримаєте знижку на комплект автоковриков EVA!

 

 

 

Є два способи зняття мірки автоковриков:

I.

Найпростіший, візьміть будь-який матеріал, покладіть на нього ваші штатні автоковрики і обведіть по контуру. Ви також можете домалювати певні частини, які ви хотіли б змінити.
 

II.

Нижче розміщено відео про те, як самостійно зробити лекала для виробництва автоковриков.

  • Наведіть чистоту підлоги салону авто.

  • Відріжте поліетилен, покладіть ого на підлогу під майбутнім килимком і притискаючи до підлоги розправте.

  • Закріпіть поліетилен канцелярським кнопками по периметру так, щоб на ньому не залишалося складок. Поліетиленовий шаблон повинен бути такого розміру, щоб він забезпечив повне покриття поверхні підлоги під майбутнім килимком.

  • В тих місцях де складки залишаються, де підлога автомобіля має круті вигини / перепади, наприклад в районі майданчика для відпочинку лівої ноги, зробіть розріз так, щоб поліетиленова плівка залишилася лежати на верхній і нижній частині підлоги автомобіля.

  • Обведіть поліетиленовий шаблон маркером по контуру, там де закінчується плоска частина полика і так як ви б хотіли бачити ваш готовий килимок. Таку ж операцію зробіть з рештою килимками.

  • При наявності штатних кріплень (кліпс, люверсів) точно відзначте їх розташування (центри отворів) на поліетиленовому шаблоні.

  • На лекалах позначте стрілкою напрямок руху авто, марку і модель авто, рік випуску. Також нанесіть на лекало кожного килимка позначення - "водійський", "передній пасажирський", "задній лівий", "задній правий", "тунель", "килимок багажника".

  • Якщо є можливість, перенесіть зроблені з поліетилену шаблони на цупкий папір і виріжте лекала. Зробіть примірку і, якщо потрібно, скорегуйте лекала шляхом підрізування зайвого або, навпаки, додавання (приклейте клеєм відсутні ділянки папери).

  • По можливості, зробіть кілька загальних фото з розкладеними на підлозі в салоні автомобіля лекалами.

Коли Ваші готові лекала, будь ласка, зв'яжіться з нами і ми надамо інформацію куди потрібно зробити відправлення Новою поштою. ДОСТАВКА ВАШИХ ЛЕКАЛ ОПЛАЧУЄТЬСЯ НАМИ!
Після отримання лекал, ми протягом 2-х днів зробимо Вам автомобільні килимки.


 

Автор відео EVA Smart

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner