




Килимки ЕВА в салон Mazda CX-9 (ТВ) '07-16
Килимки ЕВА в салон Mazda CX-9 (ТВ) '07-16.
Килимки виробляються за оригінальними лекалами автомобіля, повторюючи всі заводські вирізи і виступи. Тому килимки не зміщуються на підлозі, додатково закріплюючись на обшивці за допомогою спеціальних текстильних застібок Velcro (липучок). На водійському килимку встановлюються люверси під заводські кріплення.
Комплект килимків EVA в салон Mazda CX-9 '07-16 включає в себе водійський, пасажирський килимки і два килимки заднього ряду сидінь.
Форма килимків для Mazda CX-9 '07-16 буде відповідати фотографії, що розміщена нижче.

За бажанням Замовника, задні килимки можуть бути зроблені цільними - без вирізів під кріплення заднього автокрісла. Див. фото нижче:

У нас можна замовити для автомобіля Mazda CX-9 '07-16 як повний комплект килимків EVA, так і будь килимок окремо. Термін виготовлення килимків – 2 дні з моменту замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Авторитет |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Севелин (EVA) |
| Колір | Чорний |
| Тип комплекту | Повний комплект |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Килимки в салон |
| Марка | Mazda |
| Розмір килимків | Модельний |
| Модель | CX-9 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-9 |
- Ціна: 1 800 ₴/комплект
