Відгуки про компанію Магазин "АВТОДИЗАЙНЕР"
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлександр
- Віктор М.
Дякую за килимки! Все було організовано на найвищому рівні, все підійшло, як обговорювали. Моя оцінка найвища. Я дуже задоволений, що в нас є такі виробники, їм успіху та процвітання.
- Коментар продавця
Вікторе, дякуємо Вам за відгук!
- Коментар продавця
- Ярослав Н.
- Ярослав К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИван А.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДмитрий П.
- Владимир П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaолександр п.
- Вадим Д.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнтон П.
