Відгуки про компанію Магазин "АВТОДИЗАЙНЕР"
- Сергей Н.
Ковры хорошие, подошли почти полностью. Минус в том что коврик на центральный тоннель Кабудто от другой модели автомобиля. И цена оказалась дороже за казалось бы стандартный серый цвет ковра.
В целом коврами доволен. Заменить бы только центральный коврик на тоннеле..- Коментар продавця
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Сірий колір матеріалу коштує дорожче за стандартний чорний колір, відповідно і килимки коштують дорожче. Щодо килимка на тунель, то з Вами зв'яжеться наша технічна підтрика для вирішення питання.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРоман Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРоман Ю.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлександр Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВладимир П.
Продавец хам, работает только по предоплате. Никому не советую!!!!
- Коментар продавця
Ми працюємо по передоплаті з покупцями з низьким рейтингом на Prom.ua і низькою культурою спілкування. Саме ці два фактори були у вашому випадку.
- Коментар продавця
- Володимир Ф.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола П.
- Віталій
Дуже сподобалося спілкування з продавцем Олександром. Всі питання уточнив, пояснив усі деталі, додавав не нав’язливо власні поради. Максимально клієнтоорієнтований підхід до продажі, я дуже задоволений.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола Ш.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор М.
